20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

S. Olberkis: „Prisitaikėme ir buvome geresni“

S. Olberkis: „Prisitaikėme ir buvome geresni“
Elvio Žaldario nuotr.

Ketvirtą pergalę šiame sezone iškovojęs Vilniaus „Žalgiris“ įsitvirtino Lietuvos futbolo A lygos turnyro lentelės viršūnėje.

Žalgiriečiai 5-ojo turo susitikime namuose po atkaklios kovos 1:0 nugalėjo titulą ginančią Marijampolės „Sūduvą“ ir atsirevanšavo principiniam varžovui už pralaimėjimą Supertaurėje.

Prie svarbios pergalės patikimu žaidimu gynyboje prisidėjo vidurio gynėjas Sigitas Olberkis, kuris tokios reikšmės rungtynėse Lietuvos čempionate grūmėsi pirmą kartą.

21-erių metų iš Pakruojo kilęs futbolininkas per pastaruosius du mačus starto sudėtyje užėmė diskvalifikuoto Mevlano Adili vietą ir kol kas pateisina stratego Mareko Zubo lūkesčius.

„Esame patenkinti. Įvykdėme planą, ką treneris mums paruošė. Nesvarbu, kokiu rezultatu laimėjome, galbūt mūsų žaidimas nebuvo pats gražiausias, ypač antrame kėlinyje, bet prieš grandą – pagrindinį mūsų varžovą – svarbu trys taškai. Džiaugiamės. Pasidžiaugsime ir kibsime į darbus. Pamiršime šitas rungtynes ir ruošimės kitoms rungtynėms“, – susitikimą su čempionais apžvelgė vidurio gynėjas.

Anot anksčiau A lygoje Pakruojo „Kruojos“ ir „Šiaulių“ ekipose žaidusio žalgiriečio, prieš rungtynes buvo jaučiamas kiek didesnis spaudimas, tačiau su juo susitvarkyti pavyko vos tik pasinėrus į kovą. 

„Antros rungtynės starto sudėtyje prieš „Sūduvą“, gal jaučiau kažkokį spaudimą, bet išėjus į aikštę po kelių minučių viskas pasibaigė, – pasakojo S. Olberkis. – Varžovas nenustebino: kaip treneris sakė, taip ir žaidė. „Sūduva“ bandė žaisti „į vidurį“, nesigaudavo – žaisdavo ilgais perdavimais. Mes prisitaikėme ir buvome geresni.“

Po šios pergalės „Žalgiris“ su 13 iškovotų taškų įsitvirtino turnyro lentelės viršūnėje.

Antrą kartą iš eilės pralaimėjusi „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 9 taškus ir į pergalingas vėžes gali grįžti sekmadienio akistatoje su „Palanga“.