20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

S. Paulius: „Po tų dviejų pralaimėjimų privalėjome laimėti“

S. Paulius: „Po tų dviejų pralaimėjimų privalėjome laimėti“
Lino Žemgulio nuotr.

Ketvirtojo A lygos turo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ rezultatu 2:0 įveikė FK „Panevėžys“ ir į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę sezone.

Vis tik, Kauno komandos stovykloje pozityvo buvo ir ne vien dėl pergalės – pirmą įvartį sezone įmušė Simonas Urbys, o po itin ilgos pertraukos oficialiose rungtynėse žaidė po traumos pasveikęs Simonas Paulius.

„Po traumos oficialių rungtynių buvau nežaidęs apie pusantrų metų, todėl labai norėjosi sugrįžti ir pajausti žaidimą. Malonu, kad gavau šansą. Jaučiausi gerai, jokių trukdžių nebuvo“, – po rungtynių Žalgiris.lt pasakojo S. Paulius.

Futbolininko nuomone, rungtynės su „Panevėžiu“ komandai praėjo puikiai. Šiek tiek prasčiau jis įvertino antrojo kėlinio pradžią.

„Žaidėme labai užtikrintai, laikėme kamuolį ir labai norėjome laimėti, nes po tų dviejų pralaimėjimų privalėjome laimėti. Žaidėme gerame lygyje, kūrėme progas. Antrame kėlinyje buvome šiek tiek sustoję, tačiau vėliau vėl perėmėme iniciatyvą“, – svarstė saugas.

Po keitimo dar pirmame kėlinyje į aikštę žengęs S. Urbys iškart pateko į nelabai malonią situaciją ir po susidūrimo su kamuoliu likusią rungtynių dalį žaidė ne visai gerai matydamas. Vis tik, tai nesutrukdė antrojo kėlinio metu įvarčiu įtvirtinti kauniečių pergalės.

„Pirmame kėlinyje laikėmės savo plano, turėjome gerų momentų, bet nepavyko jų išnaudoti. Labai džiugu, manau, kad pergalė pasiekta pelnytai,“ – teigė nuo praėjusio sezono klube žaidžiantis futbolininkas.

Rungtynėms einant į pabaigą S. Urbys kamuolį į vartus pasiuntė galva po puikaus Grato Sirgėdo perdavimo.

„Auksinis perdavimas – atsidūriau laiku ir vietoje, viskas tiesiog gerai sukrito“, – įvarčiu pasidžiaugė komandos narys.