20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

Sezoną Europoje „Trakai“ užbaigė garbingomis lygiosiomis

Sezoną Europoje „Trakai“ užbaigė garbingomis lygiosiomis
foto: Augustas Četkauskas, fkt.lt

UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo atsakomosiose rungtynėse „Trakų“ futbolininkai nulinėmis lygiosiomis sužaidė su Kiprui atstovaujančiu Limasolio „Apollon“ klubu, tačiau dėl išvykoje patirto pralaimėjimo, į kitą etapą nepateko.

Neįtikėtinai daug jėgų kainavusiose rungtynėse riteriai žaidė žymiai drąsiau, žymiai kiečiau ir svarbiausia klydo gerokai mažiau nei prieš savaitę. Nepaisant to, kad tikimybė peržengti varžovą buvo tik teorinė, riteriai aikštėje atidavė visas jėgas.

„Jaučiu, kaip senka baterijos. Atsistatymui prireiks mažiausiai dviejų dienų“, - apie atliktą darbą aikštėje kalbėjo Vaidotas Šilėnas, kuris rungtynes pradėjo gynėjo pozicijoje, o vėliau persikėlė į saugus.

„Kur pasakys – ten ir žaisiu. Nematau problemos“, - apie sugrįžimą į sau įprastą poziciją kalbėjo futbolininkas.

Valdas Urbonas šiose rungtynėse padarė vieną pakeitimą, lyginant su dvikova Kipre. Šįsyk Roko Stanulevičiaus vietą užėmė Donatas Šėgžda. Vėliau Ronaldui Solominui patyrus traumą, į saugus buvo pastumtas Deividas Česnauskis, o po traumos sugrįžęs Edvardas Gaurilovas – aukštyn pastūmė jau minėtą V.Šilėną.

Būtent D.Česnauskio ir V.Šilėno reidai antroje rungtynių pusėje žaidimą padarė gyvesnį ir patrauklesnį. Be to, leidžiantį kurti progas. Dažniausiai gynyboje šį sezoną žaidžiantis duetas net ir pakeitęs amplua persiorientavo labai lengvai.

„Aišku, jėgų kainavo labai daug, bet man atrodo, kad gavosi visai neblogai“, - sakė D.Česnauskis.

„Trakų“ žaidimą įvertino ir varžovų strategas, pripažinęs, kad lengvesnių rungtynių ir nesitikėjo.

„Mes gerbiame savo varžovus, dėl to net ir po solidžios pergalės, į Vilnių atsivežėme stipriausius žaidėjus, kurie yra sveiki. Rungtynių nelaimėjome, tačiau galutiniu rezultatu esu visiškai patenkintas“.

Baigę pasirodymą Europoje, trakiškiai vėl priversti koncentruoti A lygai, kur anot trenerio V.Urbono, komanda dar turi neužbaigtų darbų.