20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Stumbrą“ aplankė į Rusiją minantis dviratininkas

„Stumbrą“ aplankė į Rusiją minantis dviratininkas
Pauliaus Jakelio nuotrauka

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo treniruotėje penktadienį apsilankė išskirtinis svečias – dviračiu vardan labai kilnaus tikslo iš Portugalijos į Rusiją važiuojantis 53-ejų portugalas Helderis Batista.

Idėja įveikti tokį atstumą siekiant padėti kitiems Helderiui kilo po Portugalijos futbolininkų triumfo Europos futbolo čempionate.

Kelionę portugalas pradėjo nedideliame Alenkvero mieste, nuo Lisabonos nutolusiame per 40 kilometrų, o ją užbaigs Rusijos Kratovo miestelyje, kur pasaulio čempionato metu įsikūrė Portugalijos futbolo rinktinė.

Iš viso kelionės metu dviratininkas įveiks net 4 640 kilometrų. Didžioji kelionės dalis jau už nugaros. Ypatingas „Stumbro“ svečias aplankė Portugaliją, Ispaniją, Prancūziją, Vokietiją, Lenkiją, o dabar – ir Lietuvą.

Iš viso kelionė truks 45 dienas, o iš Lietuvos jis per Latviją vyks į galutinį kelionės tikslą Rusijoje. Visos kelionės metu surinktos lėšos bus paaukotos specialiam fondui, kovojančiam prieš vėžį.

Penktadienį H. Batista atvyko į Kauną, kur apsilankė Lietuvos futbolo taurės laimėtojų Kauno „Stumbro“ treniruotėje.

„Nuo šiol turėsiu mėgstamiausią komandą Lietuvoje ir tai bus „Stumbras“. Labai džiaugiuosi už šiltą priėmimą, man išties labai malonu“, – fcstumbras.lt kalbėjo svečias, kuris atvyko savo dviračio priekyje iškėlęs „Stumbro“ vėliavą.

Jis ne tik stebėjo treniruotę, bendravo su klubo administracijos darbuotojais ir futbolininkais, bet ir sulaukė dovanų įvairios komandos atributikos. Kaune jis „Stumbro“ kvietimu apsistojo klubo viešbutyje ir čia atgavęs jėgas kelionę į Rusiją tęs sekmadienį.