20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Sūduvos“ atakų lyderis tapo geriausiu spalio žaidėju

„Sūduvos“ atakų lyderis tapo geriausiu spalio žaidėju
Sauliaus Čirbos nuotr.

Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ spalio mėnesį dominavo, o prie to labiausiai prisidėjo įvarčiais prapliupęs puolėjas.

31-erių metų sūduvietis Mihretas Topčagičius šiemet antrą kartą sporto žurnalistų bei komentatorių apklausoje buvo išrinktas geriausiu mėnesio žaidėju.

Puikiai antroje sezono pusėje rungtyniaujantis austras surinko 15 taškų iš 24 galimų.

M. Topčagičius septynerių rungtynių maratoną spalio mėnesį įveikė su 8 įvarčiais bei 2 rezultatyviais perdavimais. Puolėjas per dvejas rungtynes su „Palanga“ pasižymėjo 3 kartus, o akistatoje su Klaipėdos „Atlantu“ įmušė net 5 įvarčius ir pasiekė karjeros rekordą.

Toks įvarčių fejerverkas priartino austrą prie rezultatyviausio čempionato žaidėjo – Vilniaus „Žalgirio“ atstovo Tomislavo Kišo. 20 įvarčių ir 5 rezultatyvius perdavimus savo kraityje turintis „Sūduvos“ futbolininkas nuo kroato atsilieka 5 taikliais smūgiais.

Apklausoje išsiskyrė dar keli „Sūduvos“ žaidėjai: Andro Švrljuga surinko 8 taškus, Semiras Kerla – 6, Paulius Golubickas – 5, Ovidijus Verbickas – 4.

Taip pat buvo paminėti ir iki 3 taškų surinko „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas, „Žalgirio“ puolėjas T. Kišas bei Vilniaus „Riterių“ saugas Donatas Kazlauskas.

Geriausiu A lygos kovo, rugpjūčio bei rugsėjo mėnesių žaidėju tapo „Žalgirio“ lyderis T. Kišas, balandį – kroato komandos draugas Pau Moreris, gegužę laurus susižėrė „Sūduvos“ vartininkas I. Kardumas, o birželio–liepos mėnesį M. Topčagičius.

Apklausoje dalyvavo šie sporto žurnalistai ir komentatoriai: Naglis Miknevičius, Ramūnas Jakubauskas, Evaldas Gelumbauskas, Karolis Tretjakas, Vaidotas Januška, Tautvydas Vencevičius, Marius Bagdonas ir Zigmas Jurevičius.