20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Utenio“ išvyka į Rygą baigėsi lygiosiomis „Winter CUP“ turnyre

„Utenio“ išvyka į Rygą baigėsi lygiosiomis „Winter CUP“ turnyre

Uteniškiai pirmose „Winter CUP“ turnyro rungtynėse sužaidė lygiosiomis su FS „Metta“ futbolininkais 1:1 (1:1).

Pirmasis rungtynių įvartis Rygos Elektrum OSC manieže krito 27-ą rungtynių minutę, po jo FS „Metta“ futbolininkai išsiveržė į priekį.Tačiau jau po trijų minučių uteniškiai išlygino rezultatą, pasižymėjus peržiūroje dalyvaujančiam žaidėjui. 

Į ilgąją pertrauką ekipos iškeliavo esant lygiam rezultatui 1:1.

Antrajame kėlinyje nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko, abi ekipos tenkinosi lygiu rezultatu.

„Utenio“ komandos starto sudėtis: L. Paukštė, V. Nikitinas, A. Levšinas, A. Tručinskas, V. Jeriomenko, T. Matsunaga, J. Morozas, G. Zagurskas ir trys žaidėjai dalyvaujantis peržiūroje.

Atsarginiai „Utenio“ ekipos žaidėjai: M. Paukštė, V. Polianskis,I. Poručinskis, K. Levšinas ir trys žaidėjai dalyvaujantis peržiūroje. 

Kitas rungtynes „Utenio“ ekipa žais vasario 14 d. Elektrum OSC manieže su „Babite“ klubu. Tai bus antrosios uteniškių rungtynės „Winter CUP“ turnyre.