20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

Uteniškiai teigė, jog taško buvo verti

Uteniškiai teigė, jog taško buvo verti

Utenos „Utenis“ 25-ojo turo „SMScredit.lt A lygos“ mače metė itin rimtą iššūkį čempionui Vilniaus „Žalgiriui“, kuriam nusileido tik pačioje mačo pabaigoje.

Po nesėkmės treneris Olegas Boičyšinas ieškojo pralaimėjimo priežasčių, tačiau liko patenkintas futbolininkų kovingumu.

„Deja, buvo daug tokių rungtynių, kuriose pralaimėjimo nenusipelnėme. Taip pat manau ir šiandien pagal vaikinų atsidavimą, norą, mes nenusileidome „Žalgiriui“. Deja, ne visada gaunasi taip, kaip norisi. Manau, daugeliui futbolininkų, pirmiausia, trūksta patirties žaidžiant čempionate.

Vis dėlto bendrai esu patenkintas komanda ir tuo, kad jie nori laimėti ir kiekviename mače įdeda maksimaliai pastangų. Jeigu su tokiu pat atsidavimu ir polinkiu į pergales užbaigsime čempionatą, manau, mums pavyks įgyvendinti mūsų pagrindinį tikslą“, – teigė specialistas iš Ukrainos.

Anot stratego, komanda, sezonui vis labiau artėjant finišo link, pradeda geriau įgyvendinti trenerių reikalavimus: „Džiaugiuosi, kad prieš tokią komandą sukūrėme nemažai progų. Pirmasis kėlinys džiugina, antrame kėlinyje nusileidome žemiau. Manau, tai – „Žalgirio“ nuopelnas. Jie mus privertė taip nusileisti. Visgi, esant rezultatui 0:1, išnaudojome savo momentą, įmušėme. Pritrūko daug koncentracijos, kad nepralaimėtume. Esu patenkintas dėl vaikinų, jog yra supratimas to, ko reikalauja trenerių štabas. Su kiekvienomis rungtynėmis tai išpildoma vis geriau.“

Vartininkas Lukas Žukauskas taip pat apgailestavo dėl iššvaistytos progos iškovoti istorinį tašką prieš „Žalgirį“ ir metė keletą akmenų į savo daržą.

„Žaidėme gražiai, drąsiai ir atvažiavome čia taškų. Kaip gavosi, taip gavosi. Norėjome labai taškų ir, nemanau, kad labai kuo nusileidome. Taško tikrai buvome verti.

Daug momentų neturėjome, reikėjo prie praleistų įvarčių man paprasčiausiai sužaisti ir viskas būtų gerai. Ar Elivelto žaidė ranka – nemačiau, kritau po kojomis ir tik supratau, kad kamuolys vartuose“, – kalbėjo vartininkas.