20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

V. Borovskis: „Uteniui“ duosime kovą“

V. Borovskis: „Uteniui“ duosime kovą“

Jonavos „Lietavos“ futbolininkai „SMScredit.lt A lygoje“ nelaimėjo šeštą kartą iš eilės, šį sykį nusileisdami Marijampolės „Sūduvai“.

Po patirtos nesėkmės treneris Robertas Poškus liko nepatenkintas komandos gynyba, tačiau pripažino, kad žaisti be Aleksandro Šušnjaro buvo sudėtinga.

„Šiandien sužaisti nepavyko, nes nežaidėme nuo pirmų minučių. Nedarėme to, kas buvo sakyta. Praleidžiame vaikiškus įvarčius, mūsų visus gynėjus stumdo į šoną. Visi gulime, o mums muša įvartį. Visa gynybos linija buvo išbalansuota, blogai gynėmės, nebuvo noro, todėl pirmą kėlinį pralaimėjome 0:2. „Sūduva“ žaidė aktyviai, gerai žaidė sienelėmis, žaidėjai jungėsi iš gilumos, todėl mus ir apibėgo.

Antrame kėlinyje tą pataisėme. Pradėjome atakuoti, kibiau žaidėme su puolėjais, mažiau davėme žaisti „Sūduvai“ – buvo truputį geriau, bet reikia žaisti nuo pirmų minučių. Komandai turėjo įtakos Aleksandro Šušnjaro netektis. Artūras Rocys sakė, kad yra žaidęs vidurio gynyboje. Vaikinai galėjo žaisti geriau. Atrodo, kad žaidėme taip, kaip gausis.

Savio yra krašto žaidėjas, bet krašte jam ne viskas gaunasi taip, kaip man norisi, tad bandome jį statyti į vidurį. Antrame kėlinyje jam gavosi geriau“, – rungtynes apibendrino R. Poškus.

Savo ruožtu „Lietavos“ gynėjas Valdemaras Borovskis teigė, jog kitose rungtynėse su Utenos „Uteniu“ jonaviečiai parodys savo galimybes: „Tenka pripažinti: „Sūduva“ buvo geresnė, reikia pasveikinti su pergale. Žaidėme nuo gynybos, bet klydome, o jie greitomis atakomis įmušė įvarčius. Turėjome pirmą kėlinį žaisti taip, kaip antrą, bet „Sūduva“ buvo truputį atsipalaidavusi. Treniruosimės. Komanda su charakteriu, galvoju, kad „Uteniui“ duosime kovą.“