20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

V. Čeburinas: „Tai buvo vertinga patirtis“

V. Čeburinas: „Tai buvo vertinga patirtis“
Evaldo Šemioto nuotrauka

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių su Belgrado „Crvena zvezda“ teigė, kad komandos planus sugriovė anksti praleistas įvartis.

„Jau 8 min. atsilikome 0:1, todėl kilo sunkumų, pritrūko pasirengimo tokiam scenarijui, – pripažino treneris. – Turėjome kažkokių progų, jei būtų pavykę įmušti, gal viskas būtų buvę kitaip. Tačiau toks yra futbolas, dar prieš savaitę galimybės buvo lygios, norėjome užsibūti šioje gyvenimo šventėje, bet varžovai žengia toliau, o mes keliamės į Europos lygą. Sveikinu „Crvena zvezda“ su pergale, tai yra gera komanda, lygi visose grandyse, malonu buvo su ja žaisti ir semtis patirties. Linkime jiems sėkmės kituose etapuose.“

Paprašytas palyginti „Crvena zvezda“ su Nikosijos APOEL, V. Čeburinas komandas pavadino apylygėmis.

„APOEL labai stipri komanda, bet gal mūsų kažkiek neįvertino prieš pirmąsias rungtynes. Jei jie susitiktų tarpusavyje, reikėtų 90 minučių ir antrų rungtynių, kad sužinotume, kas stipresni“, – sakė „Sūduvos“ strategas.

„Sūduvos“ saugui Guilherme Finkleriui rungtynės su „Crvena zvezda“ buvo pirmosios, kurias jis pradėjo Lietuvos čempionų starto vienuoliktuke ir žaidė iki pat mačo pabaigos.

„Žaidžiau kiek kitoje pozicijoje nei esu įpratęs, tačiau jaučiuosi gerai, reikėjo tik keleto minučių apsiprasti. Gera vėl žaisti 90 min., savo pasirodymu esu patenkintas, nors, be abejo, galima ir geriau. Dar labiau būčiau patenkintas, jei būtume pasiekę geresnį rezultatą. Toks futbolas, būna pergalių, būna lygiųjų, būna ir pralaimėjimų, – kalbėjo „Sūduvos“ brazilas. – Žinojome, kad laukia sunkios rungtynės su stipria komanda, kartais mums pavyko žaisti visai neblogai, bet jie įmušė ankstyvą įvartį ir sužlugdė mūsų galimybes kovoti dėl kelialapio į kitą etapą. Tai buvo gera patirtis ir naudinga pamoka mums visiems.“

Marijampoliečiai atsisveikino su Čempionų lyga, tačiau savo pasirodymo Europos taurių turnyruose nebaigė. Jau kitą savaitę laukia rungtynės Europos lygos atrankos III etape. Jame „Sūduva“ turėtų susitikti su Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija) komanda, kuri II etapo pirmąsias rungtynes su „La Fiorita“ iš San Marino laimėjo net 6:0. Atsakomąsias rungtynes Apeninų pusiasalyje komandos žais šiandien.

Pirmosios „Sūduvos“ ir „Spartaks“ rungtynės turėtų būti žaidžiamos rugpjūčio 9 d. 19 val. Rygoje, antrosios – rugpjūčio 16 d. 20 val. Marijampolėje.