20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

V. Urbonas: „Tai buvo pelnyta pergalė“

V. Urbonas: „Tai buvo pelnyta pergalė“
Sauliaus Čirbos nuotr.

Sekmadienį Vilniaus „Žalgirio“ klubas šventė užtikrintą pergalę 3:0 prieš Kauno „Stumbrą“ ir iškovojo „SHARP LFF taurę“. Nugalėtojų treneris Valdas Urbonas teigė, jog jo auklėtiniai nusipelnė triumfuoti turnyre.

Sostinės komanda atsirevanšavo kauniečiams po pralaimėjimo praėjusių metų finale. Nugalėtojams įvarčius pelnė kapitonas Tomašas Šimkovičius, Marko Tomičius ir po keitimo aikštėje pasirodęs Marquinhosas.

„Džiugu, kad nugalėjome. Istorija mėgsta prisiminti tik nugalėtojus. Noriu pasveikinti visą „Žalgirio“ bendruomenę ir savo žaidėjus su pergale. Finalas pareikalavo daug jėgų, bet džiugu, jog pasikėme įvarčius prie varžovų vartų. Manau, kad galutinis rezultatas niekam nekėlė abejonių ir laimėjome pelnytai“, – kalbėjo  V. Urbonas, kuriam tai buvo trečiasis Lietuvos taurės trofėjus trenerio karjeroje.

Paklaustas, ar žaidimo planas buvo užspausti varžovus nuo pirmų minučių, strategas teigė: „Planuoti yra sudėtinga, nes nežinai, kiek ilgai žaisi finale. Galėjome įmušti įvartį rungtynių pradžioje, bet džiugu, jog pasiekėme du įvarčius dar pirmajame kėlinyje. Šie įvarčiai mūsų žaidėjus nuramino. Po antro įvarčio turėjome galvoti apie ateitį ir nenorėjome draskytis puolime“.

V. Urbonas džiaugėsi dideliu žiūrovų susidomėjimu ir pripažino, jog susitikime buvo įmušti gražūs įvarčiai: „Kai susirenka toks didelis kiekis žiūrovų, įvarčiai puošia žaidimą. Šiandien įvarčiai tikrai buvo sudėtinė šventės dalis“.

„Stumbro“ vairininkas Mariano Barreto pasveikino „Žalgirį“ su pergale, bet tvirtino, jog jo komanda galėjo išplėšti iš šių rungtynių kur kas daugiau: „Manau, kad tai buvo labai įspūdingas finalo mačas. Pirmajame kėlinyje galime prisiminti tik „Žalgirio“ įvarčius, bet antrajame kėlinyje bandėme pakeisti žaidimo eigą. Jeigu kažkas ateitų į šį stadioną po pertraukos ir nepamatytų rezultato, jie galvotų, kad mes valdome žaidimą“.

„Turiu pasveikinti savo žaidėjus, jie padarė viską, kad sukeltų problemas „Žalgiriui“. Žinojome, kad jie yra favoritai. Bet pirmasis jų įvartis buvo labai keistas ir juokingas, žinoma, ne mums. Antrą ir trečią įvarčius praleidome po klaidų gynyboje. Vis dėlto jų gynyba buvo geresnė nei mūsų puolimo linija. Bet užbaigėme mačą aukštai pakelta galva“, – samprotavo specialistas iš Portugalijos.