20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

V.Baranovskis: „Malonu, kai skanduoja tavo vardą“

V.Baranovskis: „Malonu, kai skanduoja tavo vardą“

Marijampolės „Sūduva“ į pertrauką „SMScredit.lt A lygoje“ žygiuoja pergalingomis nuotaikomis – marijampoliečiai po sunkios kovos įveikė „Kauno Žalgirį“.

Po pergalės Aleksandras Veselinovičius liko patenkintas komandos žaidimu: „Sveikinu savo futbolininkus. Visiškai pelnyta pergalė, manau, „Sūduva“ sužaidė geras rungtynes – organizuotai, disciplinuotai. Visa tai, ką susitarėme rūbinėje, tą ir įvykdėme. Buvo laiko klausimas, kada įmušime.“

Valentinas Baranovskis, atlikęs rezultatyvų perdavimą pergalingą įvartį įmušusiam Admirui Kecapui, teigė, jog ekipai buvo svarbu pertrauką pasitikti pergalingai ir neatitolti nuo pirmojo trejeto.

„Nuotaikos galėjo būti geresnės, jei būtume laimėję prieš „Stumbrą“. Nebūtume taip atsilikę, bet būtinai prieš pertrauką reikėjo laimėti, kad nepaleistume trejeto į priekį. Buvo labai svarbios rungtynes. 1:0 – trys taškai.

Kontroliavome rungtynių eigą, tik buvo klausimas, kada mes įmušime įvartį. Viskas buvo mūsų rankose, gal kažkur fortūna buvo nusisukusi, gal kažko mums trūksta, bet nerealizuojame progų. Antrame kėlinyje susikūrėme daug progų, pirmame taip pat turėjome.

Mes tikrai gerai fiziškai pasirengę. Matėsi, kad priešininkų komanda buvo pavargusi, bet jie pavargo dėl to, kad prieš tai 70 minučių juos spaudėme. Jie žaidė be kamuolio, mes – kontroliavome visą žaidimą. Malonu, kai skanduoja tavo vardą“, – džiaugėsi saugas, kurio vardą antrame kėlinyje skandavo „Arvi“ arenoje susirinkę sirgaliai.