20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

V.Čeburinas – apie neišnaudotas progas, R.Poškus – apie komandos nusiteikimą

V.Čeburinas – apie neišnaudotas progas, R.Poškus – apie komandos nusiteikimą

Jonavos „Lietava“ paskutines sezono rungtynes baigė pergalingai. Aukštaitijos komanda namuose 3:2 (1:0) įveikė „SMScredit.lt A lygos“ bronzą iškovojusią Marijampolės „Sūduvą“.

Svečių komandos vyr. treneris Vladimiras Čeburinas akcentavo neišnaudotus abiejų komandų momentus.  

„Visus sveikinu su sezono pabaiga. Pirmajame kėlinyje naudojome „Lietavai“ skirtą taktiką, bet buvo klampus žaidimas. Jį pavadinčiau neišnaudotų momentų rungtynėmis, nes daug progų sukūrė, bet nerealizavo „Sūduva“, jų turėjo ir „Lietava“. Klampios rungtynės, kurios geriau susiklostė varžovams“, – sakė V.Čeburinas.

Tuo tarpu „Lietavos“ vyr. treneris Robertas Poškus liko patenkintas sezono pabaiga ir negalėjo gerų žodžių puikiai nusiteikusiems kovai savo žaidėjams ir komandos gerbėjams. 

„Šiandien turėjome nedaug žaidėjų, daug kas sergantys. Giedrius Kvedaras – šaunuolis, tris dienas nesitreniravęs atvažiavo su temperatūra. Ir Eisvinas, ir taip, galiu pasakyti, pusė komandos. Bet vaikinai susikaupė ir čempionatą užbaigėme labai gerai. Visi stengėsi, šiandien parodė tikrai kovingas rungtynes ir pergalės nusipelnė. Buvo matyti, kad nusiteikimas yra ne draugiškų rungtynių, bet su užsivedimu“, – sakė treneris.

Apibendrindamas sezoną, specialistas pripažino, kad svarbiausia buvo išlikti lygoje.

„Svarbiausias buvo išlikimas. Džiaugiamės, kad mums nereikėjo žaisti pereinamųjų rungtynių. Čempionatas buvo ilgas, sunkus. Norėčiau padėkoti visiems Jonavos sirgaliams, kurie kantriai sirgo už mus, visur važinėjo, artimiesiems, visiems žaidėjams. Žaidėjai buvo šaunuoliai, daug dirbo. Buvo visko, bet rezultatą mes pasiekėme. Ačiū visiems, kurie sirgo už mus“, – kalbėjo R.Poškus.