20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

V.Čeburinas: „Įvartis „į rūbinę“ buvo skaudus“

V.Čeburinas: „Įvartis „į rūbinę“ buvo skaudus“

Marijampolės „Sūduvai“ nepavyko antrą kartą iš eilės įveikti „Trakų“ – komandos, kuri ilgą laiką buvo neperžengiama suvalkiečių užtvara. Svečiuose nusiledę varžovams rezultatu 0:2 (0:1), sūduviškiai kovoje dėl medalių nesumažino atsilikimo iki rungtynėmis mažiau sužaidusio ir keturių taškų persvarą turinčio Klaipėdos „Atlanto“.

Naujasis „Sūduvos“ komandos vyr. treneris Vladimiras Čeburinas pripažino, kad įvartis pirmo kėlinio pabaigoje buvo labai skaudus jo vadovaujamiems futbolininkams.

„Rimtai ruošėmės rungtynėms, suprasdami situaciją turnyro lentelėje ir laukiantį varžovą, todėl pasirinkome labiau gynybinę taktiką, tikėdamiesi galimybių greitoms atakoms. Pirmajame kėlinyje abi komandos atakavo aštriai, labai norėjo įmušti. Turėjome galimybių – buvo išėjimas vienas prieš vieną, bet neapsisprendimas ką daryti tame epizode ir, kaip būna futbole – neįmuši tu, įmuša tau. Įvartis „į rūbinę“ buvo skaudus. Praleidome paskutinę kėlinio minutę iš centrinės zonos, kurią, atrodė, esame užpildę.

Rūbinėje stengėmės pakoreguoti žaidimą, bet ėmėme nusileisti psichologiškai, atidavėme kamuolio kontrolę. Stengėmės atakuoti organizuotai, naudoti ir greitas atakas, bet tai nesisekė dėl mūsų klaidų, kurios nebuvo priverstinės, bet „Trakai“ turėjo iniciatyvą ir atakavo daugiau. Mūsų standartinės situacijos dar iki pabaigos nėra atidirbtos, bet jos atneš rezultatą ateityje. Negaliu sakyti, kad nebuvo noro. Norą turėjome didžiulį, bet kol kas ryšiai komandoje dar nėra sustyguoti. Dirbsime. Viskas yra mūsų jėgose.“, – pralaimėjimą komentavo specialistas.

Jis nenorėjo pralaimėjimo suversti nuovargiui, kurį komanda jautė po savaitgalį įvykusio LFF taurės pusfinalio.

„Jis yra, jį matome, bet toks yra tvarkaraštis, todėl, ruošdamiesi rungtynėms, turime į ji atsižvelgti. Turėjome galimybių šiandien, bet jų neišnaudojome. Geras kolektyvas, malonu jame dirbti. Liko smulkmena – pradėti laimėti rungtynes čempionate. Tikiu, kad viskas susitvarkys“, – sakė V.Čeburinas.

Sauliaus Čirbos nuotr.