20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

Vicečempionai toliau stiprina gynybos grandį

Vicečempionai toliau stiprina gynybos grandį
fkzalgiris.lt nuotr.

Vilniaus „Žalgirio“ klubas turi dar vieną naujoką. Juo tapo 26-erių krašto gynėjas iš Kroatijos Marko Karamarko.

Įprastai dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis M. Karamarko į Vilnių atvyko iš Kroatijos aukščiausios lygos Koprivnicos „Slaven Belupo“ ekipos. Čia jis praleido pastaruosius pusantrų metų.

„Žalgirio“ naujokas gimė ir augo Vokietijoje, kur ir mokėsi futbolo paslapčių. Vėliau jis žaidė Belgijoje, o 2016 m. persikėlė į Kroatiją. Čia jis atstovavo „Sesvete“ (skolinamas iš „Osijek“), „Cibalia“ ir „Slaven Belupo“ komandoms.

Iš viso Kroatijos aukščiausioje lygoje gynėjas sužaidė 59 rungtynes, per kurias įmušė du įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

M. Karamarko į Vilnių atskrido antradienį ir jau trečiadienį dalyvaus komandos treniruotėje.