20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

V.Lemežis: „FIFA ir UEFA prioritetas – atskirties mažinimas tarp klubų“

V.Lemežis: „FIFA ir UEFA prioritetas – atskirties mažinimas tarp klubų“

 „Trakų“ direktorius Virmantas Lemežis pastarąsias dvi dienas leidžia Šveicarijos Ženevos mieste vykstančioje Europos futbolo klubų asociacijos (ECA) generalinėje asamblėjoje.

Jos metu jau išrinktas naujasis prezidentas Turino „Juventus“ vadovas Andrea Agnelli. Taip pat patvirtinta ir naujoji taryba, į kurią pateko praeityje puikiai žinomi futbolininkai Edwinas van der Saras ar Javieras Zanetti.

Buvęs prezidentas Karlas – Heinzas Rummenigge asociacijai vadovavo 10 metų ir pats nusprendė nebetęsti šios veiklos. Į asamblėją atvyko ir FIFA prezidentas Gianni Infantino bei UEFA vadovas Aleksanderis Čeferinas.

„Klubai pagal savo dydį yra suskirstyti į keturis lygius. Mes su „Žalgiriu“ ir „Sūduva“ esame ketvirtajame krepšelyje ir sprendžiame klausimus tuos, kurie yra aktualūs „mažiukams“, – iš Šveicarijos oficialiai svetainei sakė V.Lemežis.

„UEFA ir FIFA pristatė, kokioms sritims skirts prioritetą ateityje. Smagu, kad svarbus klausimas yra atskirties mažinimas tarp didelių ir mažų klubų. Dar vienas svarbus klausimas – klubų vystymas. Ta prasme, kad visi turės turėti pilną struktūrą nuo vaikų iki vyrų. Tuo klausimu mes dirbame jau kelerius metus. Asociacija taip pat planuoja spręsti ir treniruočių kompensacijų ir solidarumo išmokų klausimus. Tai itin svarbu jaunimą ugdantiems klubams.

Iš mūsų ketvirto subdiviziono taryboje atstovaus suomių HJK klubo atstovas. Persimetėme su juo keliais žodžiais, pajuokavome, kad reikėjo jiems nugalėti „Škendiją“ ir būtumėm susikovę dar šiais metais“, – pasakojo V.Lemežis.