20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

V.Urbonas: „Priekyje dar laukia ilgas kelias“

V.Urbonas: „Priekyje dar laukia ilgas kelias“

Paskutinėse pirmojo „SMScredit.lt A lygos“ rato rungtynėse „Trakai“ savo aikštėje įveikė Klaipėdos „Atlantą“ ir pakilo į turnyro lentelės viršų. Pergalę riteriams lėmė Davido Aršakiano ir Artiomo Gurenkos įvarčiai - 2:0 (1:0).

„Trakų“ komandos vyr. trenerio Valdo Urbono teigimu, buvo malonu iškovoti pergalę, nes varžovas buvo nusiteikęs rimtai ir turėjo ilgesnę pauzę, tačiau pirmasis įvartis viską pastatė pirmasis įvartis, iki kurio aikštės šeimininkams sunkiai sekėsi organizuoti savo žaidimą.

„Po įvarčio nukrito įtampa ir pradėjome žaisti tai, kaip turėtume. Klausimų daugiau nekilo. Antrajame kėlinyje pasiektas antrasis įvartis viską išsprendė ir buvo galima laukti rungtynių galo. „Atlantas“ taktiškai pasiruošė ir spaudė zonas, neleisdami mums įžaisti kamuolio. Be to, tai jau trečios rungtynės per tą laikotarpį, kas tris dienas, todėl trūko ir šviežumo. Prireikė laiko išsijudinti. Bet labai laiku buvo pirmasis D.Aršakiano įvartis. Antrajame perstatėme savo taktinę schemą, žaidėme dviem atraminiais saugais, kad užsitikrinti savo vartų saugumą, bet viskas gavosi dar geriau - ir kamuolio palaikymas ir pavojingi išėjimai jau panašėjo į tai, ką darome kiekvienas rungtynes. Prie sėkmės galėjome ir dar įmušti“, - sakė V.Urbonas.

Komandai iškovojus šeštą pergalę iš eilės, treneris nebuvo linkęs žadėti praėjusio sezono pergalių rekordo pagerinimo. Pasak jo, ruošiamasi tik būsimoms rungtynėms ir toliau į ateitį nežiūrima, o trečiadienio mačas prieš „Žalgirį“, kuriam riteriai nusileido čempionato starte, bus sunkus.

„Nuotaika mūsų gera. Po pergalės lengviau psichologiškai ir fiziškai atsistatyti. Tų dienų nedaug. Mūsų tvarkaraštis labai intensyvus pasidarė. Kas belieka? Ruoštis kitoms rungtynėms“, - kalbėjo V.Urbonas.

Gynėjas Arūnas Klimavičius sakė, kad pirmąjį ratą baigti pirmoje vietoje yra malonu, tačiau tai tik viena iš penkių atkarpa.

„Priekyje dar laukia dar ilgas kelias. Komanda buvo susikaupusi, prie savo vartų nelabai ką leido sukurti. Atakoje išpildėme savo momentus ir rezultatas yra dėsningas. „Atlantas“ pasižymi kietu futbolu ir atsidavimu aikštėje. Tai - trenerio surinktos komandos nuopelnas. Kiekvienose rungtynėse jie demonstruoja kovingumą, o žaisdami prieš geras komandas - dvigubą atsidavimą ir kovingumą. Antras įvartis užgesino jų ugnelę ir nuramino futbolą. Laukėme rungtynių galo“, - kalbėjo futbolininkas.

Pasak jo, malonu ir tai, kad „Trakai“- mažiausiai praleidžianti komanda lygoje, tačiau dar laukia daug rungtynių, todėl reikės stengtis pratęsti gerą žaidimą gynyboje.

„Nepamiršome tu dviejų rungtynių, kurias pralošėme sezono pradžioje. Manau, padarėme išvadas. Per didelis pasitikėjimas buvo, kad turime „Žalgirį“ įveikti ir kitų kalbų nėra. Dabar, nors „Žalgiris“ ir žemiau, tikimės pergalės. Šiai dienai turime ilgesnį suolelį. Trečiadienį, 90-ą minutę bus matyti, ar nepritrūks jėgų“, - apie laukiančią dvikovą prieš čempioną sakė A.Klimavičius.

Sauliaus Čirbos nuotr.