20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 18 turas / Bir 22 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys

Žalgiriečiai jėgas atgavo tinklinio turnyre

Žalgiriečiai jėgas atgavo tinklinio turnyre
foto: V.Aleksandravičius/fkzalgiris.lt

Trečiadienį sėkmingai patikrinę jėgas prieš Baltarusijos vicečempionus Minsko „Dinamo“, Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ketvirtadienį nusprendė jėgas atgauti draugiško paplūdimio tinklinio turnyro metu.

Po draugiškų tarptautinių rungtynių, kurias laimėjo rezultatu 3:0 (1:0), paplūdimyje susirinkę žalgiriečiai surengė netradicinę atstatomąją treniruotę, kurios metu surengė paplūdimio tinklinio turnyrą.

„Įspūdžiai labai geri. Visi susirinkome, kartu pabuvome ir pasitreniravome, pažaidėme tinklinį. Manau komandai tai labai patiko, buvo daug emocijų“, - sakė laimėjusios ekipos narys bei žalgiriečių trenerio asistentas Andrius Skerla.

Jis, kartu su Pauliumi Janušausku, Jurijumi Kendyšu ir Algiu Jankausku laimėjo prieš visus jiems tekusius varžovus. A. Jankauskas teigė, kad finalas buvo ypač įnirtingas, todėl ir pergalė jame – saldi.

„Jau seniai reikėjo tokio susitikimo. Tai padeda komandai suartėti. Taip pat pajudėjome, pažaidėme tinklinį, surengėme lyg atstatomąją treniruotę. Žaidėme visi: ir naujokai, ir „seniokai“, buvo labai smagu“, - sakė žalgiriečių vicekapitonas.

A. Skerla teigė, kad tokie žaidėjų susirinkimai neformalioje aplinkoje yra būtini kiekviename komandiniame sporte, ne tik futbole.

„Komanda „lipdosi“ ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Galbūt nedažnai jiems tenka pabendrauti po treniruočių. Manau, kad šis susitikimas buvo gera idėja“, - sakė žalgiriečių trenerių štabo narys.

Smagiai atsipalaidavę futbolininkai toliau kibo į darbus ir ruošiasi vienoms svarbiausių rungtynių šiame sezone – UEFA Čempionų lygos atrankos dvikovai prieš „Malmo“ FF ekipą.

Jau šį pirmadienį į Malmę išskrendantys žalgiriečiai pirmąjį susitikimą žais liepos 15 dieną. Rungtynės „Swedbank Stadion“ arenoje prasidės 20 valandą Lietuvos laiku.

Atsakomasis mačas Vilniuje vyks liepos 21 dieną. Rungtynės Lietuvos futbolo federacijos stadione prasidės 21 valandą, o bilietus į šią Lietuvos ir Švedijos čempionų akistatą galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose bei interneto svetainėje www.bilietupasaulis.lt.