20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

Žalgiriečiai sutriuškino Latvijos komandą

Žalgiriečiai sutriuškino Latvijos komandą
Elijaus Kniežausko nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda sugrįžo iš stovyklos Kipre ir jau sužaidė kontrolines rungtynes Lietuvoje. Penktadienį Kaune žalgiriečiai rezultatu 3:0 (1:0) įveikė Latvijos komandą Rygos „Metta“.

Jau pačioje susitikimo pradžioje varžovų vartininkas atrėmė itin pavojingą Pijaus Širvio smūgį galva, o vėliau dar kelis kartus turėjo padirbėti prie savų vartų.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje veiksmas kuriam laikui persikėlė į aikštės šeimininkų pusę, tačiau įvartį pirmieji pasiekė Kauno komandos žaidėjai. Baigiantis pirmai rungtynių pusei pasižymėjo Karolis Šilkaitis.

Antrame kėlinyje abi komandos leido pasireikšti ir atsarginiams savo futbolininkams, o „Kauno Žalgiriui“ pavyko dar dukart pasižymėti.

Iš pradžių nuo varžovų gynėjų pabėgęs įvartį įmušė Simonas Urbys, o pačioje susitikimo pabaigoje, prieš pat finalinį švilpuką, tašką padėjo Gratas Sirgėdas.