20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Žalgirio“ strategas – geriausias rugsėjo–lapkričio mėnesiais

„Žalgirio“ strategas – geriausias rugsėjo–lapkričio mėnesiais
Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos futbolo A lygos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ skambiai užbaigė 2020-ųjų sezoną ir aštuntą kartą klubo istorijoje triumfavo savo šalyje.

Kelyje link titulo ryškų pėdsaką paliko strategas Aliaksejus Baga, kuris be didesnės konkurencijos sulaukė geriausio rugsėjo–lapkričio mėnesio vyr. trenerio įvertinimo.

Per rugsėjo, spalio ir lapkričio mėnesius „Žalgiris“ sužaidė ketverias rungtynes ir visose jose iškovojo pergales.

Rezultatu 3:2 buvo įveiktas „Panevėžys“, svarbiame mače žalgiriečiai 1:0 nugalėjo „Kauno Žalgirį“, 4:0 sutriuškino Gargždų „Bangą“ bei 3:0 – Marijampolės „Sūduvą“.

Būtent po pastarojo laimėjimo prieš marijampoliečius 20-ajame ture „Žalgiris“ pirmą kartą nuo 2016 metų tapo šalies čempionais.

Geriausio kovo–birželio mėnesio atkarpos vyr. trenerio laurus pasidalino „Sūduvos“ vairininkas Saulius Širmelis bei „Bangos“ strategas Tomas Tamošauskas, o liepą ir rugpjūtį tokio įvertinimo sulaukė prie „Kauno Žalgirio“ vairo stovintis Rokas Garastas.