20 turas / Bir 17 , Raudondvaris
20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 06 18:45 , Marijampolė

„Žalgiris“ atsisveikino su penkiais futbolininkais

„Žalgiris“ atsisveikino su penkiais futbolininkais
Sauliaus Čirbos nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ pasibaigus sezonui atsisveikino su penkiais žaidėjais – gynėju Diego Oyarzunu, saugu Marquinhosu, puolėjais Tomašu Malecu ir Louisu Ogana bei Dominyku Kodziu.

Šių futbolininkų sutartys nutrauktos šalių susitarimu.

Daugiausiai rungtynių praėjusiame A lygos sezone sužaidė L.Ogana – per 29 mačus jis įmušė 11 įvarčių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Jis taip pat kamuolį į vartus triskart nukreipė taurės turnyre.

25 metų T.Malecas Lietuvos čempionate į aikštę žengė 26 kartus ir pasižymėjo aštuoniais įvarčiais. Dar tris tikslius smūgius jis pridėjo taurės turnyre.

Brazilas Marquinhosas A lygoje pelnė keturis įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus per 27 susitikimus bei pelnė vieną įvartį taurės turnyro finale, kuriame „Žalgiris“ 3:0 įveikė Kauno „Stumbrą“.

D.Kodzis A lygoje sužaidė du mačus ir didžiąją laiko dalį praleido rungtyniaudamas „Žalgirio B“ sudėtyje Pirmoje šalies lygoje.

T.Malecas, L.Ogana ir Marquinhosas į „Žalgirį“ atvyko prieš sezoną, o D.Oyarzunas Vilniuje rungtyniavo nuo 2017 m. vasaros.

Kartu su „Žalgiriu“ šie futbolininkai iškovojo Lietuvos taurę.

„Žalgiris“ dėkoja už laiką praleistą ginant klubo garbę ir linki kuo didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.