20 turas / Bir 17 , Kaunas
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
18 turas / Bir 20 , Galinės k., Vilniaus raj.
18 turas / Bir 20 , Gargždai
18 turas / Bir 21 , Telšiai
18 turas / Bir 22 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 18:45 , Telšiai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 28 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 19 turas / Bir 29 18:45 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 03 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 04 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 05 18:45 , Šiauliai

„Žalgiris“ sulaukė UEFA sankcijų dėl rungtynių su „Malmo“

„Žalgiris“ sulaukė UEFA sankcijų dėl rungtynių su „Malmo“
foto: Saulius Čirba, fkzalgiris.lt
Vilniaus „Žalgiris“ liepos 21 dieną vykusiose UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynėse su Švedijos „Malmo“ ekipa sulaukė virš 5000 žiūrovų bei padovanojo puikų reginį futbolo gerbėjams, tačiau susilaukė ir UEFA skirtų sankcijų.
 
Rugpjūčio 13 dieną UEFA Kontrolės, Etikos ir Disciplinos komitetas svarstė liepos 21 dieną Vilniaus LFF stadione vykusių UEFA Čempionų lygos antro atrankos etapo atsakomųjų rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Malmo“ ekipų pažeidimus.
 
UEFA Drausmės Reglamento 15 straipsnio 4 pastraipoje teigiama, kad jeigu nacionalinė arba klubinė komanda rungtynių metu elgiasi netinkamai (dėl individualių futbolininkų veiksmų rungtynių teisėjas skiria 5 arba daugiau korteles), UEFA gali imtis drausminių priemonių (taip pat ir piniginių baudų) prieš taisykles pažeidusią asociaciją ar klubą.
 
Pagal aukščiau paminėtus faktus bei atsižvelgiant į tai, kad liepos 21-osios Čempionų lygos mače žalgiriečiai buvo įspėti penkiomis geltonomis ir viena raudona, Vilniaus „Žalgirio“ klubui skirta net 14750 eurų piniginė bauda.