Naujienų archyvas
„Optibet A lygos“ 15-ojo turo rinktinėje išsiskiria sėkmingai rungtyniavę Vilniaus „Žalgirio“ ir Gargždų „Bangos“ futbolininkai.
Keturis įvarčius antrajame kėlinyje pelnę „Riteriai“ priartėjo prie pirmaujančio trejeto.
Du kartus pirmavę kauniečiai neišsaugojo turėto pranašumo.
Antradienį ir trečiadienį bus sužaistos penkerios „Optibet A lygos“ 16-ojo turo rungtynės.
Po „Optibet A lygos“ 15-ojo turo dvikovų į turnyro lentelės viršūnę pakilo titulą ginantis čempionas.
Panevėžyje šaltakraujiškai progas išnaudojęs „Žalgiris“ sugrįžo į pirmą vietą.
„Optibet A lygos“ turnyro lentelės viduryje žengiantis „Kauno Žalgiris“ laimėjo ketvirtą kartą per pastaruosius penkis mačus.
Atkaklioje akistatoje abi komandos pelnė po įvartį.
Į pagrindinį miesto stadioną sugrįžęs Telšių „Džiugas“ sužaidė rezultatyvesnį mačą.

18 turas / Bir 22
19:00
, Vilnius
19 turas / Bir 28
18:45
, Telšiai