Naujienų archyvas
Marijampolės „Sūduva“ pasirašė kontraktą 2021 metų sezonui su 27-erių krašto gynėju Marku Beneta.
„Kauno Žalgirio“ klubas sukirto rankomis su antruoju naujoku šią žiemą.
Su Lietuvoje dirbusiu treneriu iš Kazachstano sudarytas kontraktas 2021-ųjų sezonui, su galimybe sutartį pratęsti.
2021 metų sezone Gargždų „Bangos“ marškinėlius apsivilks 22 metų Ernestas Stočkūnas.
Vilniaus „Žalgiriui“ pusantrų metų atstovavęs gynėjas Klemenas Bolha sugrįžo žaisti į Slovėniją.
Komandoje trūko Akselio Kalermo ir Angelio Lezamos, kurie į Lietuvą griš artimiausiu metu.
Trejus su puse metų Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs rumunas Liviu Antalis atsisveikina su Lietuva grįžta žaisti į tėvynę.
Marijampolės „Sūduva“ pasirašė 2 metų sutartį su futbolo specialistu iš Ispanijos Victoru Basadre.
Du sezonus „Žalgiriui“ atstovavęs Modestas Vorobjovas atsisveikina su Vilniumi ir pradeda legionieriaus karjerą.

19 turas / Bir 28
18:00
, Gargždai
19 turas / Bir 28
18:45
, Telšiai