Naujienų archyvas
Vilniaus „Žalgirio“ klubas pradėjo naujo komandos stratego paiešką.
Į Kauną jau atvyko 24-erių vidurio saugas Emmanuelis Ugbo ir 18-metis atakuojantis saugas Abdulgafaras Opeyemi.
Netrukus trisdešimtmetį minėsiantis Vilniaus „Riterių“ kapitonas Tadas Simaitis keičia rolę.
Dar vieną sezoną Gargždų „Bangos“ marškinėlius vilkės klubo senbuvis Karolis Urbaitis.
Marijampolės „Sūduvos“ komandoje – pirmosios permainos.
Ateinančiame sezone Aukštaitijos sostinės klubui atstovaus Eligijus Jankauskas.
Vartininkas „Bangos“ pagrindinėje sudėtyje žais jau net septintąjį sezoną.
Prieš naująjį sezoną pirmuoju „Panevėžio“ komandos naujoku tapo Pijus Širvys.
Gargždų „Bangoje“ lieka ilgametis komandos kapitonas Deividas Padaigis.

19 turas / Bir 28
18:00
, Gargždai
19 turas / Bir 28
18:45
, Telšiai