„Banga“ dvikovą pasitinka įveikusi abu pagrindinius čempionato favoritus.
Praėjusi savaitė gargždiškiams susiklostė nuostabiai – po pergalių prieš „Kauno Žalgirį“ ir Vilniaus „Žalgirį“ pavyko visiškai priartėti prie pirmojo trejeto. Pašalinus Vilniaus „Riterius“ iš TOPLYGOS bei atnaujinus turnyro lentelę, „Banga“ išliko geriausią gynybą demonstruojanti komanda, tiesa, mažiau produktyvus puolimas tik pas „Panevėžį“. Savo sirgalių akivaizdoje Davido Afonso kariauna nepralaimi jau beveik tris mėnesius – pergalė leistų pranašumą nuo sekmadienio varžovų padidinti iki 9 taškų.
Mėlynai balti, rungtyniaujantys svečiuose arba namuose, yra tarsi dvi skirtingos komandos. Kauno rajono klubas kol kas rečiausiai žaidė varžovų stadionuose – per septynias dvikovas pasiekta vos viena pergalė ir pelnyti 6 įvarčiai. Pusė iš jų krito į „Žalgirio“ vartus, kai buvo pasiektas įsimenantis laimėjimas. Daugiau nei pusę rungtynių lygiosiomis baigusi „Hegelmann“ ekipa sulaukė dar dviejų traumas išsigydžiusių bei aikštėje pasirodžiusių žaidėjų – savo progų sulaukė Esmilis Kaušinis ir Domas Slendzoka.

19 turas / Bir 29
18:30
, Šiauliai
19 turas / Bir 29
18:45
, Panevėžys