Trečią pergalę iš eilės iškovojusi Gargždų „Banga“ artėja prie čempionato lyderių. TOPLYGOS 19-ajame ture gargždiškiai rezultatu 2:0 (0:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ komandą, prieš kurią šiemet laimėjo trečią kartą.
Gargždų ekipa pirmame kėlinyje pasižymėjo dviem tolimais Kofi Asare bandymais, su kuriais susitvarkė Rokas Bagdonavičius. Sykį Misaki Sato perduotas kamuolys skriejo greta virpsto.
Kur kas pavojingiau atakavo „Hegelmann“ ekipa. Darrellas Tibellas iš geros padėties nepataikė galva, o Andriaus Kaulinio smūgį atrėmė Volodymyras Krynskis. Geriausia galimybė priklausė Matijui Remeikiui – futbolininkas sėkmingai nepataikė į kamuolį.
Po pertraukos M. Sato bei Aaronas Olugbogi bandė savo laimę bandymais pažeme iš toli. Ryžtingesnę atkarpą sužaidusi „Banga“ 77-ąją minutę išsiveržė į priekį: A. Olugbogi bei Vaidas Magdušauskas įplieskė ataką – jos metu kamuolį į tuščius vartus pasiuntė M. Sato.
Svečiai vertė ne sykį oponentus paplušėti baudos aikštelėje, tačiau gynyba laikėsi. Puikią progą pelnyti įvartį turėjo Maksimas Andrejevas, tiesa, puikiu šansu nepasinaudojo – R. Bagdonavičius išgelbėjo mėlynai baltus. Vis dėlto penktą pridėto laiko minutę tašką dvikovoje padėjo Dovydas Norvilas, jam asistavo puikų reidą surengęs V. Magdušauskas.
Gargždų ekipa 27 taškais įšoko į pirmąjį trejetą, „Hegelmann“ klubas su 18 taškų rikiuojasi septintas.
(Kofi Asare)
(Artem Ščedryj)
(Dominykas Pašilys)
(Darrell Tibell)
(Matijus Remeikis)
(Umaro Cande)
(Andrius Kaulinis)
(Vaidas Magdušauskas)
(Rokas Filipavičius)
(Misaki Sato)
(Vaidas Magdušauskas)

19 turas / Bir 29
18:30
, Šiauliai
19 turas / Bir 29
18:45
, Panevėžys