15-ajame TOPLYGOS ture „Panevėžys“ namuose nutraukė gerą Gargždų „Bangos“ seriją. 8 mačus paeiliui nepralaimėję garždgiškiai antrą kartą šiame sezone patyrė pralaimėjimą prieš panevėžiečius, o rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 (1:0) namų šeimininkų naudai.
12-ąją minutę svečiai turėjo gerą galimybę išsiveržti į priekį, kai pavojingoje zonoje standartinės situacijos metu buvo atsidūręs Deividas Malžinskas, visgi, gynėjas šanso įvarčiu nepavertė. Vos po poros minučių rezultatyvią ataką surengė panevėžiečiai, kai Ernestas Burdzilauskas atliko perdavimą baudos aikštelėje buvusiam Joeliui Bopesu, šis išvengė varžovų priežiūros bei buvo taiklus.
Kėlinio pabaigoje varžovą suklaidinęs Umaro Cande kamuolį siekė pasiųsti į tolimąjį vartų kampą, šįsyk namų šeimininkus išgelbėjo vartų konstukcija, vėliau Vytautas Černiauskas susitvarkė su Roko Filipavičiaus bandymu.
R. Filipavičius galėjo pasižymėti ir antrojo kėlinio pradžioje kampinio metu, tačiau varžovų vartų sargas ir vėl vartus apsaugojo. Susitikimui einant į pabaigą Aaronas Olugbogi ir Maksimas Andrejevas ieškojo komandos draugų baudos aikštelėje, perdavimus abu sykius nutrauke V. Černiauskas.
Po 15-ojo TOPLYGOS turo rungtynių „Panevėžys“ su 21 tašku pakilo į 6-ąją turnyro lentelės poziciją, tašku daugiau surinkusi „Banga“ rikiuojasi ketvirta.
(Ernestas Burdzilauskas)
(Oleksandr Kurcev)
(Jerome Simon)
(Salomon Kouadio)
(Kofi Asare)
(Aaron Appiah)
(Elivelto Ribeiro Dantas)
(Umaro Cande)
(Valdas Antužis)
(Rokas Filipavičius)
(Ernestas Burdzilauskas)

20 turas / Bir 17
18:30
, Raudondvaris
18 turas / Bir 20
14:15
, Panevėžys